Magazín Navigátor prosinec/2020

  • Účetní konsolidace v MALL Group
  • Finkeeper: samoobslužné řešení pro krátkodobé cash-flow
  • BNS se šíří Agrofertem, už je v Penamu a v bude i v United Bakeries
  • Europasta řídí prodejní akce nově pomocí systému BNS
  • SHP Group nasazuje BNS pro controllingové řízení
  • Růst Kovárny VIVY podporuje BNS
  • Implementace systému Tableau ve Sberbank CZ
Magazín Navigátor prosinec/2020

Pročíst online

Ke stažení

 

 

Anotace

Ani rok 2020 nás neodradil a na jeho sklonku jsme pro Vás připravili náš magazín Navigátor. Na 32 stranách magazínu najdete celkem 8 rozhovorů, články o zkušenostech jiných a také informace o tom, co pro Vás v tomto roce chystáme.

Například…

… si přečtěte rozhovor s finančním ředitelem Lovochemie a členem představenstva společnosti Penam o tom, jak se BNS šíří firmami Agrofertu.

… se s finančním ředitelem Státní tiskárny cenin Milanem Drahoňovským přesvědčte, že stát je náročným klientem, ale i jeho požadavky lze s dobrým MIS splnit.

… zjistěte od finančního ředitele Michala Červenky, co přispívá k dlouhodobému růstu společnosti Kovárna VIVA.

… poznejte „řídicí mozek“ v Europastě, který Vám představí finanční ředitel Václav Adam.

Podívejte se také na to, proč si aktivovat spolehlivého hlídače platební schopnosti jménem FINkeeper nebo proč se vyplatí mít modul BNS Cash flow. Seznamte se s novinkou, která Vám umožní pomocí metod „co se stane, když…“ nebo „co se má stát, aby…“ snadno simulovat různé business scénáře. A pokud Vás zajímá, jak vylepšujeme BNS 4.0., pak i to se v novém Navigátoru dočtete. Nechybí ani informace ze světa Tableau. A právě systém Tableau nás přivedl k charitativnímu projektu Patron dětí. Příběhy, které najdete v Navigátoru i na webových stránkách projektu jsou plné emocí a lidských osudů, kterým se ani často ani nechce věřit.

Přejeme Vám dobré, inspirativní a možná i trochu napínavé čtení.