BNS pro střední a velké podniky

Plánujte a analyzujte
shora i zdola,
kdykoli a rychle

Tableau pro každou společnost

Nečekejte na odpovědi,
když je můžete mít
hned

Navigační workshop pro jednotný pohled

Zjistěte,
co přesně vám pomůže
při řízení firmy

Novinky

Novoroční změny v INEKON SYSTEMS.

Začátek roku 2022 u nás přinesl podstatnou změnu na pozici projektového ředitele, kterým se stal Daniel Báča a vzniku nové role Solution Architect, kterým se stala Lenka Kulhánková.

Pomozme dětem v nouzi, aby jejich dětství mohlo být co nejlepší

Solidarita a empatie, dvě slova, která shrnují vše, co by mělo být nám lidem vlastní. Nejen v době, kdy prožíváme něco jako je koronavirus, ale běžně. A proto se INEKON SYSTEMS stal partnerem Patrona dětí, charitativního projektu Nadace Sirius. Už před vypuknutím pandemie žilo v České republice více než čtvrt milionu dětí do 15 let v nízkopříjmových rodinách. Dalších zhruba 117 tisíc pak bylo zdravotně postižených. Bez pomoci cizích lidí by se obešli jen velmi těžko. Svědčí o tom stovky dětských příběhů s žádostí o pomoc na www.patrondeti.cz. Nejvíce je nyní těch, kterým docházejí peníze už i na jídlo.

Auta ani letadla kvůli BNS rychlejší nebudou, ale plány v C.S.CARGO ANO

C.S.CARGO: Není snad nikdo, kdo by ten název už někde neviděl. Velká zelená a modrá písmena září na vozech, které můžeme pravidelně potkávat při cestách po České republice i po Evropě už celých pětadvacet let. Kromě uceleného dopravního portfolia svým zákazníkům nabízí i komplexní logistické služby. V současnosti skupina C.S.CARGO působí v šesti zemích a je klíčovým hráčem v celém středoevropském regionu. Díky svému aktuálnímu rozmachu potřebuje zavést flexibilní a rychlý manažerský systém, který se zároveň dokáže přizpůsobit individuálním potřebám. Volba padla na Business Navigation System (BNS) a INEKON SYSTEMS. O tom, co bylo důvodem a jaká jsou očekávání, jsme si povídali s finančním ředitelem skupiny C.S.CARGO Martinem Hrdinou.